MAJELIS GEREJA


Post Thumb

NO        NAMA                   KEDUDUKAN         WIL.      TETEPAN                        LEREH
01 Pdt. Budi Raharjo             Pendeta                      19/06/1992                    19/07/2027
02 Pdt. Adhitya Chris Nugroho    Pendeta                      03/03/2018                    22/02/2045
03 Filipus Wahyudi               Penatua            1         19/06/2016                    16/06/2019
04 Hari Kristian Sulaksana       Penatua            1         19/06/2016                    16/06/2019
05 Eka Purwaningsih              Diaken             1         19/06/2016                    16/06/2019
06 Slamet Hartana                Diaken             1         24/06/2018                     20/06/2021
07 Roso Sumedi                   Penatua            1          24/06/2018                    20/06/2021
08 Barkah Tri Prasetyio          Penatua            1          24/06/2018                    20/06/2021
09 Sudarto Hadi Susilo           Penatua            2         19/06/2016                    16/06/2019
10 Supriyono                     Penatua            2         19/06/2016                    16/06/2019
11 Agus Iswanto                  Penatua            2         19/06/2016                    16/06/2019
12 Arjita                        Penatua            2         24/06/2018                    20/06/2021
13 Budi Santosa                   Diaken            2          24/06/2018                    20/06/2021
14 Agus Supriyono                 Penatua           2          24/06/2018                    20/06/2021
15 Sartikarini                    Diaken            3          18/06/2017                    14/06/2020
16 Th. Mishandarti                Penatua           3          18/06/2017                    14/06/2020
17 Prapto Suwarno                 Penatua           3          24/06/2018                    20/06/2021
18 Baryono Buang Prasetyo         Penatua           3           24/06/2018                    20/06/2021
19 Marsino                        Diaken            4           19/06/2016                    16/06/2019
20 Slamet Raharjo                 Penatua           4            19/06/2016                   16/06/2019
21 Joko Murtomo                   Penatua           4            24/06/2018                   20/06/2021
22 Hartono                        Penatua           5            19/06/2016                   16/06/2019
23 Tyas Kumenyar                 Penatua           5            19/06/2016                   16/06/2019
24 Stefanus Mulyanta             Penatua           5            19/06/2016                   16/06/2019
25 Mahatmanto                    Penatua           5           19/06/2016                  16/06/2019
26 Zakki Setyawan                 Penatua          5            18/06/2017                  14/06/2020
27 Sundari                        Diaken           5           24/06/2018                   20/06/2021
28 Penta Widi Nugroho             Penatua          5           24/06/2018                     20/06/2021
29 Yunus Mujiana SR              Penatua           5           24/06/2018                     20/06/2021

Kembali Keatas